20 listopada 2017

Doradztwo gospodarcze

doradztwo gospodarcze

Pomocna dłoń oraz wsparcie w organizacji i rejestracji biznesu

CEiDG

Jeśli jesteś przedsiębiorczą osobą fizyczną z pomysłem na swój biznes, ale nie wiesz jak przebrnąć przez wszystkie formalności administracyjne, zgłoś się do nas a krok po kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy rejestracji działalności gospodarczej. Zapraszamy również osoby podejmujące aktywność biznesową w formie spółek osobowych.

Pomożemy uzyskać Ci wszystkie wymagane zgody, wpisy oraz zaświadczenia, kompleksowo poprowadzimy Twoje sprawy finansowo-księgowe oraz zapewnimy Ci ochronę ubezpieczeniową.

dzięki nam będiesz mógł skoncentrować się na swoim biznesie

KRS

Dla grup osób współdziałających przy podejmowaniu aktywności biznesowych na większą skalę oferujemy pomoc w założeniu              i rejestracji działalności prowadzonej w formie spółki z o.o. oraz prowadzenie wymaganych prawem ksiąg rachunkowych i podatkowych.

przygotujemy również

Zgłoszenia do urzędów

Niezależnie od formy organizacyjno – prawnej w jakiej prowadzona jest  działalność biznesowa spotykają się Państwo bardzo często    z  koniecznością składania szeregu dokumentów identyfikacyjnych, aktualizacyjnych, zgłoszeniowych czy też wyrejestrowujących itp.

Gwarantujemy pomoc i sprawne przeprowadzenie powyższych czynności w różnych urzędach i organach administracji państwowej.  

Dbając o państwa komfort.